| Osa numero | 6441 SL002 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Pair |
| Johtimien lukumäärä | 102 (51 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/28 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 1.020" (25.90mm) |
| Suojalaji | Foil |
| Pituus | 500.0' (152.4m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | Drain Wire |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 105°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.075" (1.90mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 102COND 22AWG 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 102COND 22AWG 1000'
Varastossa: 0