| Osa numero | 6436 SL002 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Pair |
| Johtimien lukumäärä | 8 (4 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.338" (8.59mm) |
| Suojalaji | Foil |
| Pituus | 500.0' (152.4m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | Drain Wire |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 105°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.043" (1.09mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 8COND 22AWG SHLD 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 8COND 22AWG 1000'
Varastossa: 0