| Osa numero | 6391 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Pair |
| Johtimien lukumäärä | 6 (3 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/36 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.222" (5.64mm) |
| Suojalaji | Foil, Braid |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | UL Style 2960 |
| ominaisuudet | Drain Wire |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 60°C |
| Käyttö | Communication, Control |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.035" (0.89mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 6COND 28AWG SHLD 100'
Varastossa: 5
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 6COND 28AWG SHLD 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 6COND 28AWG 1000'
Varastossa: 0