| Osa numero | 6373 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Pair |
| Johtimien lukumäärä | 4 (2 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/28 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.254" (6.45mm) |
| Suojalaji | Foil, Braid |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | UL Style 2464 |
| ominaisuudet | Drain Wire |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 80°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.032" (0.81mm) |
Valmistaja: Aavid Thermalloy
Kuvaus: 63730 EXTRUSION 2.25X2.996"X4'
Varastossa: 12
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 4COND 22AWG SHLD 100'
Varastossa: 9
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 4COND 22AWG 1000'
Varastossa: 6
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 4COND 22AWG SHLD 500'
Varastossa: 0