| Osa numero | 6209C SL002 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Pair |
| Johtimien lukumäärä | 18 (9 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/32 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.408" (10.36mm) |
| Suojalaji | Foil |
| Pituus | 500.0' (152.4m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | UL Style 2919 |
| ominaisuudet | Drain Wire, Rip Cord |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 80°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.035" (0.89mm) |
Valmistaja: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: ROTARY POSITION 5K OHM BUSHING
Varastossa: 5
Valmistaja: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: ROTARY POSITION 10K OHM BUSHING
Varastossa: 1