| Osa numero | 6073C SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Pair |
| Johtimien lukumäärä | 6 (3 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/32 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.374" (9.49mm) |
| Suojalaji | Foil |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | UL Style 2493 |
| ominaisuudet | Drain Wire |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 75°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.048" (1.22mm) |
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: NEON PANEL INDICATOR RED 125V
Varastossa: 57
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: NEON PANEL IND RED 125V
Varastossa: 127
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: NEON PANEL IND AMBER 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: NEON PANEL IND WHITE 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: NEON PANEL IND GREEN 125V
Varastossa: 0