| Osa numero | 6062C SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Pair |
| Johtimien lukumäärä | 4 (2 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ohjaaja Strand | 16/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.376" (9.55mm) |
| Suojalaji | Foil |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | UL Style 2464 |
| ominaisuudet | Drain Wire |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 80°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.043" (1.09mm) |
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PNL IND 6MM GRN 15MA RECESS
Varastossa: 160
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PNL IND 6MM YLW 15MA RECESS
Varastossa: 0
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PNL IND 6MM RED 5MA RECESS
Varastossa: 0