| Osa numero | 58809 SL002 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Pair |
| Johtimien lukumäärä | 18 (9 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/32 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.256" (6.50mm) |
| Suojalaji | Foil |
| Pituus | 500.0' (152.4m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | Drain Wire |
| Jännite | 150V |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 125°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.011" (0.28mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 18COND 24AWG 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 18COND 24AWG 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 12COND 24AWG 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 8COND 24AWG 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 6COND 24AWG 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 4COND 24AWG 1000'
Varastossa: 0