| Osa numero | 58604 SL002 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Pair |
| Johtimien lukumäärä | 8 (4 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/32 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.194" (4.93mm) |
| Suojalaji | Foil |
| Pituus | 500.0' (152.4m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | Drain Wire |
| Jännite | 150V |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 125°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.009" (0.23mm) |
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSEHOLDER CAP FOR 598 5X25MM
Varastossa: 0