| Osa numero | 5854 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ohjaaja Strand | 19/36 |
| Johdinmateriaali | Copper, Silver Coated |
| Takki (eristys) Materiaali | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.044" (1.12mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.010" (0.25mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -60°C ~ 200°C |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | UL Style 1213 |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 24AWG BLACK 1000'
Varastossa: 9
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 24AWG BROWN 100'
Varastossa: 7
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 24AWG BLUE 100'
Varastossa: 7
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 24AWG ORANGE 1000'
Varastossa: 4
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 24AWG GREEN 1000'
Varastossa: 4
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 24AWG BLUE 1000'
Varastossa: 3
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 24AWG BROWN 1000'
Varastossa: 2
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 24AWG GREEN 100'
Varastossa: 10
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 24AWG BLACK 100'
Varastossa: 10