| Osa numero | 5561C SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 7 |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/28 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.309" (7.85mm) |
| Suojalaji | Foil, Braid |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | UL Style 21895 |
| ominaisuudet | Drain Wire, Rip Cord |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 105°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.063" (1.60mm) |
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PNL MT 1" 12V WT FLAT WHT
Varastossa: 19
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PNL MT 1" 24V WT FLAT WHITE
Varastossa: 12
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PNL MT 1" 12V WT FLAT WHT
Varastossa: 0
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PNL MT 1" 24V WT FLAT WHT
Varastossa: 0
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PNL MT 1" 125VAC WT FLAT WHT
Varastossa: 0
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PNL MT 1" 125VAC WT FLAT WHT
Varastossa: 0