| Osa numero | 5519 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 9 |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ohjaaja Strand | 10/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.531" (13.49mm) |
| Suojalaji | Foil, Braid |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | UL Style 2501 |
| ominaisuudet | Drain Wire, Rip Cord |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 105°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.063" (1.60mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 9COND 20AWG SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 9COND 20AWG SHLD 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 9COND 20AWG SHLD 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 12COND 20AWG SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: THERM PAD 5519 210X155MM 2.0MM
Varastossa: 334
Valmistaja: 3M
Kuvaus: THERM PAD 5519 210X155MM 1.0MM
Varastossa: 206