| Osa numero | 548F BK078 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyli | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| 1. liitin | NEMA 5-15P |
| Toinen liitin | IEC 320-C13 |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johdin tyyppi | SVT |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| suojaus | Shielded |
| Pituus | 9.84' (3.00m) |
| Hyväksyntämerkit | CSA, UL |
| Hyväksytyt maat | Canada, United States |
| Väri | Black |
| Jännitearvot | 125V |
| Nykyinen arvostelu | 10A |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 60°C |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CORD SET 125V 18AWG BLACK 25PC
Varastossa: 0