| Osa numero | 5471L SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 2 (1 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/32 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.161" (4.09mm) |
| Suojalaji | Foil |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | UL Style 2464 |
| ominaisuudet | Drain Wire |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 75°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.028" (0.70mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 24AWG SHLD 500'
Varastossa: 5
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 24AWG SHLD 1000'
Varastossa: 44
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 24AWG SHLD 1000'
Varastossa: 3
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 24AWG SHLD 100'
Varastossa: 24
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 24AWG SHLD 100'
Varastossa: 19
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 24AWG SHLD 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: CAP FEEDTHRU 100PF 300V AXIAL
Varastossa: 0