| Osa numero | 5419 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 9 |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/28 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.503" (12.78mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | ISO 10993, UL Style 2501 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility, Rip Cord |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 105°C |
| Käyttö | Communication, Control |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.063" (1.60mm) |
Valmistaja: 3M
Kuvaus: 3M(TM) LOW-STATIC POLYIMIDE FILM
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: 3M(TM) LOW-STATIC POLYIMIDE FILM
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE LO STATIC POLYMIDE FLM 1/2"
Varastossa: 423
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE LO STATIC POLYMIDE FLM 3/4"
Varastossa: 214
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE LOW STATIC POLYIMIDE FILM
Varastossa: 15
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE LOW STATIC POLYIMIDE FILM
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE LOW STATIC POLYIMIDE FILM
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE LOW STATIC POLYIMIDE FILM
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE LOW STATIC POLYIMIDE FILM
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE LOW STATIC POLYIMIDE FILM
Varastossa: 0