| Osa numero | 5414 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/28 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.377" (9.58mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | ISO 10993, UL Style 2501 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility, Rip Cord |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 105°C |
| Käyttö | Communication, Control |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.063" (1.60mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 20AWG SLATE 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 20AWG SLATE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 20AWG SLATE 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONN BACKSHELL ADPTR
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONN BACKSHELL ADPTR
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE WATER SOLUBLE WAVE SOLDER
Varastossa: 5
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE WATER SOLUBLE WAVE SOL 3/4"
Varastossa: 22
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE WATER SOLUBLE WAVE SOL 1/2"
Varastossa: 17