| Osa numero | 540219 OR005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 2 AWG |
| Ohjaaja Strand | 19/0.0591" |
| Johdinmateriaali | Copper, Bare |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.383" (9.73mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.042" (1.07mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 90°C |
| Takki väri | Orange |
| Arvioinnit | UL Style THHN/THWN |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 22AWG SLATE 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 22AWG SLATE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 22AWG SLATE 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Amphenol FCI
Kuvaus: CONN SOCKET PLCC 44POS TIN
Varastossa: 5223
Valmistaja: Amphenol FCI
Kuvaus: CONN SOCKET PLCC 32POS TIN
Varastossa: 2856