| Osa numero | 5160C SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 10 |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/28 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.376" (9.55mm) |
| Suojalaji | Foil, Braid |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | ISO 10993, UL Style 2464 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility, Drain Wire, Rip Cord |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -35°C ~ 105°C |
| Käyttö | Communication, Control |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.032" (0.81mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 15COND 20AWG SHLD 500'
Varastossa: 5
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 20COND 20AWG SHLD 1000'
Varastossa: 18
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 15COND 20AWG SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 15COND 20AWG SHLD 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: LAMP T1 RED SUB MIDGET PANEL MNT
Varastossa: 0
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: LAMP T1 YLW SUB MIDGET PANEL MNT
Varastossa: 0
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: LAMP T1 GRN SUB MIDGET PANEL MNT
Varastossa: 0