| Osa numero | 5114C SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/32 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.203" (5.16mm) |
| Suojalaji | Foil, Braid |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | ISO 10993, UL Style 2464 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility, Drain Wire, Rip Cord |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -35°C ~ 105°C |
| Käyttö | Communication, Control |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.032" (0.81mm) |
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN RECEPT 4POS 1.25MM LO PRO
Varastossa: 631
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN RECEPT 14POS 1.25MM LO PRO
Varastossa: 445
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN RECEPT 7POS 1.25MM LO PRO
Varastossa: 3274
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN RECEPT 3POS 1.25MM LO PRO
Varastossa: 283
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN RECEPT 6POS 1.25MM LO PRO
Varastossa: 11902
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN HOUSING 8 POS 3.96MM
Varastossa: 0
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN HOUSING 30POS 1.25MM
Varastossa: 0
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN HOUSING 5 POS 3.96MM
Varastossa: 0