| Osa numero | 5006C SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 6 |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.219" (5.56mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | ISO 10993, UL Style 2464 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility, Rip Cord |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -35°C ~ 105°C |
| Käyttö | Communication, Control |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.032" (0.81mm) |
Valmistaja: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Kuvaus: SWITCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM-SCREW TERMINAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN TERM MALE 28-32AWG TIN
Varastossa: 0