| Osa numero | 461019 OR005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 10 AWG |
| Ohjaaja Strand | 19/0.0234" |
| Johdinmateriaali | Copper, Bare |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.181" (4.60mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.032" (0.81mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Takki väri | Orange |
| Arvioinnit | UL Style 1015/1230 |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Vector Electronics
Kuvaus: BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
Varastossa: 0