| Osa numero | 460819 OR005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 8 AWG |
| Ohjaaja Strand | 19/0.0295" |
| Johdinmateriaali | Copper, Bare |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.242" (6.15mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.047" (1.19mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Takki väri | Orange |
| Arvioinnit | UL Style 1028/1231 |
| ominaisuudet | - |