| Osa numero | 45293 BK005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Pair |
| Johtimien lukumäärä | 6 (3 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/28 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.370" (9.40mm) |
| Suojalaji | Foil, Braid |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Black |
| Arvioinnit | ISO 10993 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility, Drain Wire, Rip Cord |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -50°C ~ 125°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.045" (1.14mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2 COND 20AWG BLACK 100'
Varastossa: 37
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2 PAIR 20AWG BLACK 100'
Varastossa: 16
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4 PAIR 20AWG BLACK 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4 PAIR 20AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE3 PAIR 20AWG BLACK 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3 PAIR 20AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2 PAIR 20AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2 COND 20AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0