| Osa numero | 45129 BK005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Pair |
| Johtimien lukumäärä | 18 (9 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.513" (13.03mm) |
| Suojalaji | Foil, Braid |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Black |
| Arvioinnit | ISO 10993 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility, Drain Wire, Rip Cord |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -50°C ~ 125°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.055" (1.40mm) |
Valmistaja: 3M
Kuvaus: DBL END CBL ASY 20POS SLT 6"
Varastossa: 5
Valmistaja: 3M
Kuvaus: DBL END CBL ASY 20POS SKT 3"
Varastossa: 5
Valmistaja: 3M
Kuvaus: SGL END CBL ASSY 20POS SKT 3"
Varastossa: 16
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 10 COND 24AWG BLACK 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 10 COND 24AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0