| Osa numero | 45010 BK005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 10 |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.342" (8.68mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Black |
| Arvioinnit | ISO 10993 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility, Rip Cord |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -50°C ~ 125°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.045" (1.14mm) |