| Osa numero | 422807 OR005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/36 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.035" (0.89mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.010" (0.25mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 80°C |
| Takki väri | Orange |
| Arvioinnit | UL Style 1061 |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 28AWG BLACK 100'
Varastossa: 8
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 28AWG GREEN 100'
Varastossa: 3
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 28AWG RED 5000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 28AWG GREEN 5000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 28AWG BROWN 5000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 28AWG BLUE 5000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 28AWG RED 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 28AWG BROWN 100'
Varastossa: 0