| Osa numero | 422601 SL013 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ohjaaja Strand | Solid |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.036" (0.91mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.010" (0.25mm) |
| Pituus | 5000' (1524.0m) |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 80°C |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | UL Style 1061 |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 26AWG RED 50'
Varastossa: 5
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 26AWG GREEN 100'
Varastossa: 5
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 26AWG BLUE 50'
Varastossa: 12
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 26AWG BLACK 50'
Varastossa: 1
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 26AWG SLATE 5000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 26AWG GREEN 5000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 26AWG BLACK 5000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 26AWG SLATE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 26AWG ORANGE 50'
Varastossa: 0