| Osa numero | 422010 OR005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ohjaaja Strand | 10/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.057" (1.45mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.010" (0.25mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 80°C |
| Takki väri | Orange |
| Arvioinnit | UL Style 1061 |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR 100MA 240VAC 60VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR 300MA 240VAC 60VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR 500MA 240VAC 60VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR 800MA 240VAC 60VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRMMAG 1A 240VAC 60VDC
Varastossa: 0