| Osa numero | 396133 WH005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 6 AWG |
| Ohjaaja Strand | 133/27 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Silicone Rubber |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.339" (8.61mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.063" (1.60mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C |
| Takki väri | White |
| Arvioinnit | ISO 10993, UL Style 3213 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility |
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE BRD MNT 1.6A 125VAC RADIAL
Varastossa: 960
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE BOARD MOUNT 2A 125VAC RAD
Varastossa: 8894
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE BRD MNT 1.25A 125VAC RADIAL
Varastossa: 848
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE BOARD MOUNT 2A 125VAC RAD
Varastossa: 2800
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE BOARD MNT 1A 125VAC RADIAL
Varastossa: 2672
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE BOARD MNT 1A 125VAC RADIAL
Varastossa: 1400
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE BRD MNT 1.6A 125VAC RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE BRD MNT 1.25A 125VAC RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC RADIAL
Varastossa: 0