| Osa numero | 391626 WH005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Ohjaaja Strand | 26/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Silicone Rubber |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.154" (3.91mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.047" (1.19mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C |
| Takki väri | White |
| Arvioinnit | ISO 10993, UL Style 3212 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 16AWG BLACK 100'
Varastossa: 7
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 16AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 16AWG BLACK 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN PC PIN CIRC 0.063DIA GOLD
Varastossa: 1164