| Osa numero | 391297 WH005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 12 AWG |
| Ohjaaja Strand | 65/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Silicone Rubber |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.287" (7.29mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.097" (2.46mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 40kV |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C |
| Takki väri | White |
| Arvioinnit | ISO 10993, UL Style 3239 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 100'
Varastossa: 9
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 12AWG WHITE 1000'
Varastossa: 8
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 12AWG WHITE 100'
Varastossa: 2
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 12AWG WHITE 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN PC PIN CIRC 0.094DIA GOLD
Varastossa: 1724