| Osa numero | 390462 WH005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 4 AWG |
| Ohjaaja Strand | 133/25 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Silicone Rubber |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.393" (9.98mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.062" (1.57mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 25kV |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C |
| Takki väri | White |
| Arvioinnit | ISO 10993 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 4AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 4AWG BLACK 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 4AWG BLACK 100'
Varastossa: 0