| Osa numero | 390004 BK005 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 4/0 AWG |
| Ohjaaja Strand | 2107/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Silicone Rubber |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.837" (21.25mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.078" (1.98mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C |
| Takki väri | Black |
| Arvioinnit | ISO 10993, UL Style 3214 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility |
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRMMAG 5A 250VAC/65VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR 500MA 250VAC 65VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRMMAG 1A 250VAC 65VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRMMAG 2A 250VAC 65VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRMMAG 4A 250VAC 65VDC
Varastossa: 0