| Osa numero | 3550 MC005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Flat Cable |
| Johtimien lukumäärä | 10 |
| Piki | 0.039" (1.00mm) |
| Pituus | 100.0' (30.48m) |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7 Strands / 34 AWG |
| suojaus | Unshielded |
| Takki väri | Multiple |
| Ribbonpaksuus | 0.039" (0.99mm) |
| Ribbon leveys | 0.392" (9.96mm) |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 105°C |
| Arvioinnit | UL Style 2713 |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CBL RIBN 14COND MULTI 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: ebm-papst Inc.
Kuvaus: INLET RING RADICAL 355MM
Varastossa: 0