| Osa numero | 3543 MC005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Flat Cable |
| Johtimien lukumäärä | 30 |
| Piki | 0.045" (1.14mm) |
| Pituus | 100.0' (30.48m) |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ohjaaja Strand | 19 Strands / 36 AWG |
| suojaus | Unshielded |
| Takki väri | Multiple |
| Ribbonpaksuus | 0.044" (1.12mm) |
| Ribbon leveys | 1.320" (33.53mm) |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 105°C |
| Arvioinnit | UL Style 2713 |
| ominaisuudet | - |