| Osa numero | 3510 MC005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Flat Cable |
| Johtimien lukumäärä | 10 |
| Piki | 0.062" (1.57mm) |
| Pituus | 100.0' (30.48m) |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7 Strands / 30 AWG |
| suojaus | Unshielded |
| Takki väri | Multiple |
| Ribbonpaksuus | 0.065" (1.65mm) |
| Ribbon leveys | 0.620" (15.75mm) |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jännite | 1000V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 105°C |
| Arvioinnit | UL Style 2555 |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Switchcraft Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 2A 125V
Varastossa: 0