| Osa numero | 25545 BK005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 5 |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Ohjaaja Strand | 41/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Polyurethane (PU) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.533" (13.54mm) |
| Suojalaji | Foil, Braid |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Black |
| Arvioinnit | ISO 10993, UL Style 20952 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility, Drain Wire, Rip Cord |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 105°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.063" (1.60mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: 22AWG 7/30 20C FOIL SHLD 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: 22AWG 7/30 10C FOIL SHLD 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: 22AWG 7/30 15C FOIL SHLD 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: 22AWG 7/30 25C FOIL SHLD 100'
Varastossa: 0