| Osa numero | 2400C SL021 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/32 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.156" (3.96mm) |
| Suojalaji | Foil |
| Pituus | 1000.0' (304.8m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | Drain Wire |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 75°C |
| Käyttö | Communication, Control |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.020" (0.51mm) |
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN PIN RCPT .025-.037 PRESSFIT
Varastossa: 0
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN PIN RCPT .025-.037 PRESSFIT
Varastossa: 0
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN PIN RCPT .025-.037 PRESSFIT
Varastossa: 0