| Osa numero | 2241C SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 2 (1 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ohjaaja Strand | 16/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.226" (5.74mm) |
| Suojalaji | Foil |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | Drain Wire |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 80°C |
| Käyttö | Communication, Control |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.032" (0.81mm) |
Valmistaja: FEIG Electronic
Kuvaus: ID ISC.LRU1000-A0-FCC UHF READER
Varastossa: 0