| Osa numero | 2211C SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 2 (1 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.168" (4.27mm) |
| Suojalaji | Foil |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | Drain Wire |
| Jännite | 150V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 80°C |
| Käyttö | Communication, Control |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.032" (0.81mm) |
Valmistaja: Coto Technology
Kuvaus: RELAY REED SPDT 250MA 12V
Varastossa: 948
Valmistaja: Coto Technology
Kuvaus: RELAY REED SPDT 250MA 5V
Varastossa: 2383