| Osa numero | 201807 OR001 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/26 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.082" (2.08mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.017" (0.43mm) |
| Pituus | 1000.0' (304.8m) |
| Jännite | 1000V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Takki väri | Orange |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Curtis Industries
Kuvaus: CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.438"
Varastossa: 0
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: FLAT GDT, HORIZONTAL, 90V
Varastossa: 0
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: FLAT GDT, HORIZONTAL, 230V
Varastossa: 0
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: FLAT GDT, HORIZONTAL, 420V
Varastossa: 0