| Osa numero | 1761 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Ohjaaja Strand | 41/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.358" (9.09mm) |
| Suojalaji | Braid |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
| Jännite | 450V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 80°C |
| Käyttö | Communication, Control |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.020" (0.51mm) |
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK HDR 6POS VERT 3.5MM
Varastossa: 0
Valmistaja: HARTING
Kuvaus: HAR-BUS HM POWER 4P MALE MSML PL
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 14AWG SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 14AWG SHLD 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 14AWG SHLD 100'
Varastossa: 0