| Osa numero | 1713 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ohjaaja Strand | 26/34 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.248" (6.30mm) |
| Suojalaji | Braid |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 60°C |
| Käyttö | Communication, Control |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.035" (0.89mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 20AWG SHLD 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 20AWG SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 20AWG SHLD 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLK MIDDLE 4POS 10.2MM YLW
Varastossa: 0