| Osa numero | 1579 WH005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Ohjaaja Strand | 41/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.164" (4.17mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.045" (1.14mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 80°C |
| Takki väri | White |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP WIRE 14AWG BLK 1000'ROLL
Varastossa: 4
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 14AWG WHITE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP WIRE 14AWG RED 1000'ROLL
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 14AWG WHITE 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 14AWG RED 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 14AWG BLACK 100'
Varastossa: 0