| Osa numero | 1555 WN005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ohjaaja Strand | 16/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.079" (2.01mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.016" (0.41mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 1000V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 80°C |
| Takki väri | White, Brown Stripe |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG BLUE 100'
Varastossa: 5
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG BLUE 1000'
Varastossa: 4
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG GREEN 100'
Varastossa: 3
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG GREEN 1000'
Varastossa: 3
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG BLACK 1000'
Varastossa: 2
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG ORANGE 1000'
Varastossa: 2
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG BROWN 1000'
Varastossa: 2
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG BLACK 100'
Varastossa: 17
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG BROWN 100'
Varastossa: 15