| Osa numero | 12819 OR005 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ohjaaja Strand | 19/40 |
| Johdinmateriaali | Copper, Silver Coated |
| Takki (eristys) Materiaali | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.036" (0.91mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.010" (0.25mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -60°C ~ 200°C |
| Takki väri | Orange |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: EVAL BOARD HMC820LP6CE
Varastossa: 3