| Osa numero | 1180L SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 10 |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.260" (6.60mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 75°C |
| Käyttö | Communication, Control |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.030" (0.76mm) |
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRM 250MA 250VAC 72VDC
Varastossa: 6
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRM 500MA 250VAC 72VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRM 100MA 250VAC 72VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRM 200MA 250VAC 72VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRM 300MA 250VAC 72VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRM 400MA 250VAC 72VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRM 600MA 250VAC 72VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRM 700MA 250VAC 72VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRM 800MA 250VAC 72VDC
Varastossa: 0