| Osa numero | 11807 OR005 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/26 |
| Johdinmateriaali | Copper, Silver Coated |
| Takki (eristys) Materiaali | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.068" (1.73mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.010" (0.25mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -60°C ~ 200°C |
| Takki väri | Orange |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRM 250MA 250VAC 72VDC
Varastossa: 6
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRM 500MA 250VAC 72VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRM 100MA 250VAC 72VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRM 200MA 250VAC 72VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRM 300MA 250VAC 72VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRM 400MA 250VAC 72VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRM 600MA 250VAC 72VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRM 700MA 250VAC 72VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-T-A
Kuvaus: CIR BRKR THRM 800MA 250VAC 72VDC
Varastossa: 0