| Osa numero | 1178L SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 8 |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.220" (5.59mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 75°C |
| Käyttö | Communication, Control |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.030" (0.76mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 8COND 22AWG SLATE 500'
Varastossa: 6
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 8COND 22AWG SLATE 1000'
Varastossa: 1
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: EVAL BOARD HMC460LC5
Varastossa: 11
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN PC PIN CIRC .078DIA TIN
Varastossa: 250