| Osa numero | 1174L SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.189" (4.80mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 75°C |
| Käyttö | Communication, Control |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.028" (0.70mm) |